+ FAALİYETLER
BTD, Özbekistan Büyükelçisi Ulfat Kadirov ile Birlikte Eskişehir Valisi Dr. Kadir Koçdemir, Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehirli İşadamlarını

 27 Kasım 2012: Özbekistan Büyükelçisi Ulfat Kadirov, Ticaret Müsteşarı Azizbek Salahaddinov ve Siyasi İşlerden sorumlu Müsteşar İslamcan Karimov Yetim Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özkacar’ın davetlisi olarak Eskişehir’i ziyaret etti.

Onur Özkacar, Ticaret ve Yatırımı Arttırmak konulu toplantı düzenleyerek Eskişehirli işadamlarını bir araya getirdi. Tolga Özkacar BTD, Özbekistan Büyükelçisi Ulfat Kadirov, Ticaret Müsteşarı Azizbek Salahaddinov ve Siyasi İşlerden Sorumlu Müsteşar İslam Karimov ile birlikte Eskişehir de Onur Özkacar ın davetlisi olarak programa katıldı.  
Onur Özkacar'ın davetlisi olarak organizasyonu birlikte yürütmek üzere MBA, Liechtenstein ve Isviçre devletleri Eco-c başyetkilisi. Liechtenstein Ekonomi bakanlığında halk eğitim uzmanı, Avusturya Türk Toplum Başkanı ve ATKA Avrupa Türkiye Kalkınma Ajansı Kurucusu Attila Dinçer ve Eco-C (Avrupa iletişim sertifika Avrupa genel başkanı) IKP (uluslar arası iletişim platformu Avrupa başkanı) Prof. Leopold Kaiblinger katıldı.